Tapetų Klijavimo Paslaugos Kaune

Tapetų klijavimas

tapetų klijavimas kaune

Skoningai parinkti ir išklijuoti tapetai gali labai papuošti kambarį. Tačiau tapetuojant neprofesionalams gali likti defektų ir siena neatrodys puošniai. Reikėtų žinoti kaip tinkamai paruošti sieną prieš darbą. Mes esame šios srities profesionalai! Atsakingai paruošiame sienas prieš tapetuojant, nuimame senus tapetus bei klijų likučius, įtrūkimus ir nelygumus užglaistome, nuplauname dažytas sienas.

Išgruntuojame ir išlyginame anksčiau tinkuotas ar gipso kartonu dengtas sienas. Mes nepaliekame jokių įbrėžimų ar iškilimų. Mes žinome, kad geriau neskubėti ir žingsnis po žingsnio atlikti pasiruošimo darbus, negu dirbti du kartus. Todėl nuvalome visas dulkes ir tapetuojame tik ant švarios, sausos sienos.

Mes žinome, kokius klijus geriausiai naudoti ir kokį jų kiekį. Sumaišome juos tiksliu santykiu su vandeniu, ir todėl išvengiame klaidų, kurios dažnai pasitaiko neprofesionalams. Sumaniai prieiname prie sunkiai pasiekiamų, nepatogių sienos vietų.

Po mūsų atliktų darbų, ant ištapetuotų sienų nelieka jokių defektų: drėgmės lopų, oro pūslių, raukšlių bei dėmių. Sukaupta mūsų patirtis leidžia išvengti net mažiausių klaidų. Po atlikto viso tapetavimo darbų proceso siena atrodo gražiai, estetiškai, lygiai, be jokios raukšlelės. Tapetais galime išklijuoti ir lubas.   Kreipkitės į mus ir be jokio vargo turėsite atnaujintas, stilingas sienas ar lubas.

Mes dirbame su aukštos klasės dizaineriais, todėl jeigu negalite apsispręsti, kokius tapetus pasirinkti, mes profesionaliai patarsime ir šiuo klausimu. Dabar prekyboje yra įvairių rūšių, spalvų ir raštų tapetų. Padėsime pasirinkti tokius atspalvius, kurie atitiktų Jūsų poreikius. Mažesnę erdvę galima optiškai padidinti su tam tikrais atspalviais. Taip pat ir didesnę patalpą optiškai sumažinti. Patarsime kaip tamsų kambarį padaryti jaukesnį.

Padėsime pasirinkit tapetų rūšį: popierinius, akrilinius, fototapetus, stiklo audinio ar tekstūrinio audinio, vinilo ar netgi veliūro. Kiekviena rūšis pasižymi skrtingomis savybėmis. Mes Jums padėsime išsirinkti praktiškiausią variantą už optimaliausią kainą, atsižvelgdami į patalpos naudojimo paskirtį. Parinksime tapetų ornamentą atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pritaikysime prie bendro būsto interjero, o naujiems namams sukursime jaukų, skoningą sienų dizainą.

Mūsų patirtis leidžia tiksliai apskaičiuoti, kokio kiekio tapetų bei klijų reikės tam tikrai patalpai, o tai mūsų klientams leidžia išvengti nereikalingų išlaidų, įsigijus prekės per daug ar per mažai.

Svajojate apie naujas, gražias, stilingas sienas? Kreipkitės drąsiai, nes mes suteikiame garantiją visiems atliktiems darbams. Įvykdome užduotis iki nustatyto termino. Todėl, jeigu artėja gimtadienis ar kita šeimos šventė, o būsto sienos neatrodo labai gerai, skambinkite. Mes atvažiuosime, pakonsultuosime ir atliksime darbų sąmatą nemokamai.