Laminato Klojimo Paslaugos Kaune.

Laminato klojimas

darbai2 1

Nepriekaištingai atliksime laminato klojimo darbus Kaune, namuose ar įstaigoje bei suteiksime garantiją visiems atliktiems darbams. Šiuo metu laminatas tampa vis populiaresnis grindų apdailos būdas. Jis išsiskiria tuo, kad yra pakankamai nebrangus, o laminatu išklotos grindys atrodo stilingai, šiuolaikiškai ir jaukiai. Laminuotas grindis galima įsirengti skirtingų spalvų ir atspalvių, įvairaus dydžio juostomis. O taip išklotos grindys yra praktiškos, mažiau braižosi nei parketas, jų nereikia lakuoti, tepti alyva. Šias grindis lengva prižiūrėti, jas galima valyti dulkių siurbliu ar plauti. Tinkamo tvirtumo pasirinktas laminatas bus tvirtas, mažai braižysis, ilgą laiką išliks estetiškas. Todėl šis grindų apdailos būdas yra toks patrauklus, tinkantis prie įvairių stilių interjero.

Mes atliekame visus laminato darbus. Paruošiame grindis, jas išlyginame bei nuvalome, nuimame kiliminę medžiagą, užklojame paklotą bei drėgmę izoliuojančią medžiagą. O tada imamės laminato klojimo. Tai darome kokybiškai ir kruopščiai. Mes dirbame tik tinkamo drėgnumo ir temperatūros patalpoje, ant sauso grindų pagrindo. Kiekviena laminato rūšis turi skirtingus klijavimo bei sujungimo būdus. Mes turime ilgalaikę praktiką, žinome visus šio darbo niuansus, todėl mūsų išklotos grindys visada atrodo gerai. Taip pat, laikydamiesi taisyklių klojame laminatą ant šildomų grindų. Vonioje bei drėgnose patalpose laminatas nėra tinkama dangos priemonė.

Nežinote, ką pasirinkti: laminatą ar parketą? Parketas tai natūralaus medžio gaminys, o laminatas – pagamintas iš medžio plaušo plokštės ir dervų. Jis imituoja natūralų medį. Bet dėl šių sudedamųjų medžiagų laminatas yra tvirtesnis nei parketas, mažiau braižosi, lengviau prižiūrimas. Taip pat laminatas yra pigesnė medžiaga, tačiau tokiu būdu išklotos grindys atrodo stilingai ir gražiai, dėl spalvų įvairovės gali būti pritaikytas prie skirtingo interjero. Mes dirbame su profesionaliais dizaineriais, todėl galime patarti, kokio stiliaus laminatą pasirinkti, kad jis geriausiai derėtų prie bendro interjero.

Mes atvažiuosime ir nemokamai patarsime visais laminato klojimo klausimais bei sudarysime darbų sąmatą. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, interjero stilių bei kitus niuansus, patarsime kokios rūšies laminatas yra tinkamiausias Jūsų būstui. Grindjuostės gali būti laminuotos, medinės, plastikinės, faneruotos, jos skiriasi savo dydžiu tvirtumu, forma bei pritvirtinimo būdais. Mes žinome kaip teisingai iškloti bet kokios rūšies laminatą. Kruopščiai sutvarkysime vietas ties durų stakta, vamzdžiais, preciziškai sujungsime skirtingus kambarius bei laminatą su plytelėmis.

Jeigu jau nusprendėte, kad norite laminatu išklotų grindų, skambinkite. Nes mes visus darbus atliekame laiku, galime pradėti jau dabar. Mes teikiame paslaugas už optimaliausias kainas ir nemokamai konsultuojame. Suteikdami garantiją visiems atliktiems darbams, mes Jums garantuojame aukštos kokybės laminato klojimo paslaugas Kaune.