Santechnikas Kaune

darbai5 1

Nepriekaištingai atliksime visus santechnikos darbus Kaune.

Greitai sutvarkysime užsikimšusią kanalizaciją, netvarkingą vonią, tualetą ar kriauklę. Pajungsime skalbimo arba indų plovimo mašiną.

Teirautis kainos

Mes padarysime viską, kad vonia, dušas ar tualetas atrodytų puikiai ir veiktų nepriekaištingai. Jeigu reikia atnaujinti sistemas, mes pasiruošę pakeisti senas sistemas naujomis.

Santechnikos darbų kainos

Vandens maišytuvo (krano, čiaupo) montavimas, pajungimas, remontas nuo €10
Skalbimo mašinos arba indaplovės pakeitimas, pajungimas, montavimas nuo €15
Klozeto pakeitimas, pajungimas, montavimas nuo €45
Dušo kabinos pastatymas, pakeitimas, montavimas nuo €50
Vandens gyvatuko pastatymas, pakeitimas, pajungimas nuo €20
Vandens skaitiklio pastatymas, pakeitimas, pajungimas, montavimas nuo €10
Vandens boilerio pajungimas, montavimas nuo €20
Vonios pastatymas, pakeitimas, pajungimas, montavimas nuo €30
Kriauklės pastatymas, pakeitimas, pajungimas, montavimas nuo €15
Kanalizacijos valymas, tvarkymas nuo €50

Atvažiavę, įvertinsime vamzdynų, kanalizacijos būklę ir suteiksime nemokamą konsultaciją, kaip geriausiai išspręsti netvarkingą santechnikos sistemų būklę. Patarsime, kokius darbus geriau atlikti – atsinaujinimo, valymo ar taisymo. Kad žvelgiant į ateitį galėtumėte sutaupyti, nereikėtų dar kartą atlikti tų pačių darbų vėliau.

Darbų kokybė

Mes suprantame kaip svarbu yra švara, todėl dirbame kruopščiai, tvarkingai ir paliekame švarią aplinką. Žinome kaip geriausiai sujungti visus santechninius mazgus, kad jie veiktų puikiai. Turime sukaupę visą reikalingą patirtį.

Dirbame estetiškai ir nepažeidžiame pastato konstrukcijos. Būstas atrodys jaukiai, jeigu bus paslėpti vamzdynai. Mes paslėpsime vamzdynus, įleisdami juos į sienos vidų ir padengsime gipsu. Todėl mūsų įrengtos ar atnaujintos kanalizacijos, vamzdynų, vėdinimo sistemos veiks be trikdžių ir negadins interjero.

Diskomfotas dėl sugedusios įrangos

Kriaukle, dušu bei tualetu mes naudojamės kiekvieną dieną, todėl svarbu, kad vanduo gerai nubėgtų, neužsikimštų. Jeigu jaučiasi blogas kvapas namuose nedelsiant kreipkitės į mus. Šias problemas išspręsime greitai ir efektyviai.

Prastai nubėgantis vanduo kriauklėje ar duše sukelia diskomfortą, todėl esant šiai problemai nedvejodami skambinkite. Santechnikas Kaune pašalins šiuos trūkumus namuose. Kokybišku darbu užtikrinsime puikų vandens nutekėjimą namuose bei įstaigose.

Virtuvės ir vonios kambario remontas

Mes atliekame visus santechnikos darbus. Prijungiame, montuojame bei keičiame virtuvės ir vonios kriaukles, klozetus ir unitazus, vonias, dušo kabinas, praustuvus. Keičiame bei montuojame vandentiekio bei kanalizacijos vamzdynus.

Teirautis kainos

Radiatorių ir bolerių montavimas

Prijungiame ar keičiame radiatorius, boilerius. Neturint praktikos šie darbai gali būti sudėtingi ir kainuoti daug nervų. Tačiau mums tai kasdienybė, padarysime gerai ir greitai. Taip pat remontuojame senas santechnines sistemas ar pakeičiame jas naujomis.

Mus galima iškviesti staiga atsitikus gedimams namuose ar įstaigose. Mes operatyviai reaguojame į staigius iškvietimus.

Atliekame darbus Kaune ir Kauno rajone

Mums patikėtus santechnikos darbus atliekame greitai ir su optimaliausiomis sąnaudomis, todėl sutaupome ne tik mūsų klientų laiką, bet ir pinigus. Mes suteikiame garantiją, todėl po atliktų darbų visos sistemos veikia gerai ilgą laiką.

Kreipkitės, jeigu įsigijote naujos buitinės technikos prietaisų ar reikia taisyti seną. Mes nepriekaištingai atliksime visus santechnikos darbus Kaune.