Gipso montavimas

darbai3 1

Gipso kartonas yra vienas iš populiaresnių būsto vidaus apdailos būdų. Mes siūlome šią medžiagą naudoti sienų bei lubų apdailai, pertvarų įrengimui.

Gipso kartonas yra skirtingų rūšių.

  • Drėgmei atsparus gipsas yra puikus pasirinkimas drėgnoms patalpoms.
  • Ugniai atsparus gipsas tiks viešosioms patalpoms, kavinėms, restoranams, viešbučiams, ligoninėms, nuosavam būstui ir kitoms patalpoms.

Ugniai atsparus gipsas yra geras priešgaisrinės apsaugos sprendimas. Gipso kartonas yra mėgiamas ir todėl, kad tai ekologiška statybinė medžiaga, ji gali apšildyti būstą ir būti puiki garso izoliacijos priemonė.

Mes esame patirties sukaupę profesionalai ir gipso kartono montavimo darbus atlieka atsakingai.

Mes gerai pasiruošiame darbams. Ar žinojote, kad naujų plokščių negalima laikyti drėgnoje patalpoje? O taip pat jos turi būti padėtos ant lygaus pagrindo. Gipso montavimas turi būti atliekamas pasibaigus betonavimo bei tinkavimo darbams ir patalpai pasiekus normalų drėgmės lygį. Mes žinome visus, net mažiausius, darbo su gipso kartonu niuansus. Todėl užtikriname atliktų darbų patvarumą, kokybę ir ilgaamžiškumą. Sugebame numatyti sienų bei pertvarų nestabilumą, todėl išvengiame gipskartonio siūlių atsiradimo defekto.

Gipso montavimo kokybė

Gipso montavimas KauneMes nepaliekame plyšių, įtrūkimų, skylių tarp plokščių. Klijuodami plokštes patikriname ar senas tinkas yra tvirtas. Gerai paruošiame paviršių, išgruntuojame tinką prieš klijuodami plokštes. Šiuos darbus tinkamai atlikti gali tik patirties turintys profesionalai. Mes esame sukaupią didelę patirtį su gipso montavimo darbais, todėl galime pasidžiaugti puikiu visų savo atliktų darbų rezultatais. Visiems padarytiems darbams suteikiame garantiją, todėl mūsų klientai gali ramiai miegoti, žinodami, kad gipso kartono montavimas bus tvirtas ir ilgaamžis.

Gipso kartono montavimas tai atsakingumo ir patirties reikalaujantis darbas.

Gipso kartono montavimo kaina skiriasi dėl:

  • Padengiamo ploto kiekio bei darbų sudėtingumo laipsnio (kampų bei nišų)
  • Montavimo metodo: klijavimo ar sukimo
  • Sienų pertvarų montavimo darbų sudėtingumo
  • Kliento pasirinkto sienų apšiltinimo būdo

Mūsų paslaugos išsiskiria tuo, kad:

  • Montavimo darbus atliekame greitai ir kokybiškai
  • Atvažiuosime ir apskaičiuosime darbų sąmatą nemokamai
  • Pradėsime darbus iš karto po Jūsų skambučio bei darbų aptarimo. Jums nereikės laukti.
  • Suteiksime garantiją atliktiems darbams

Jeigu galvojate ar gipso montavimas bus geriausias sprendimas Jūsų būsto apdailai ar atnaujinimui, nedvejodami skambinkite. Mes įvertinsime patalpas ir tinkamai patarsime. Šiuos darbus galime atlikti tiek Jūsų kambaryje, tiek nestandartinėje erdvėje. Galime išlenkti gipso plokštes ir taip atgaivinti pabodusį interjerą. Šis darbas reikalauja žinių bei kruopštumo, patikėję jį mums – nenusivilsite, nes mes garantuojame kokybę už optimaliausias kainas. Skambinkite ir aptarkime gipso montavimo darbus Kaune, Jūsų būste.