Sienų Dažymas Kaune

Sienų dažymas

sienų dažymas

Sienų dažymas – tai kruopštumo ir įgūdimo reikalaujantis darbas. Norint, kad nudažyta siena atrodytų estetiškai ir gražiai, pirmiausia ją reikia tinkamai paruošti. Mes puikiai atliksime visus paruošiamuosius ir sienų dažymo darbus.

Teirautis kainos

Sienų paruošimas

Siena atrodys patraukliai ir profesionaliai nudažyta tik tada, kai ji bus tinkamai paruošta. O, kad siena būtų tinkamai paruošta, tam reikia praktikos ir teorinių žinių. Įgudusios mūsų  rankos puikiai atliks ir visus paruošiamuosius darbus, tokius, kaip gruntavimo, sienų lyginimo ar glaistymo. Pro mūsų akis neprasprūs nė mažiausias sienos įtrūkimas, nelygumas, atšokęs tinkas ar dulkės.

Apdailos ir Dažymo Paslaugos
Namų ir patalpų remontas
 • Sienų apdaila ir dažymas
 • Fasadų apdaila ir šiltinimas
 • Visi remonto darbaiSienų dažymo ir paruošimo darbai susideda iš kelių etapų. Kiekvienas etapas reikalauja žinių bei praktikos. Pagrindiniai sienų paruošimo etapai: paviršiaus nuvalymas, tinkavimas, glaistymas, gruntavimas ir dažymas.

Mes žinome, kaip geriausiai padaryti visus darbus už optimaliausias kainas, kad rezultatai džiugintų tiek mūsų klientus tiek ir mus pačius. Ilgų praktikos metų dėka sukaupėme daug patirties ir kiekvienam klientui galime pasiūlyti geriausią sprendimą. Mes taip pat nuolat tobulėjame, domimės naujovėmis bei jas įsisaviname ir pritaikome praktikoje.

Mes naudojame šiuolaikiškas, patikimas priemones bei medžiagas, kurios leidžia pasiekti geriausio rezultato, o atliktiems sienos atnaujinimo darbams tai suteikia ilgaamžiškumo.

Sienos turi būti tinkamai paruoštos, prieš atliekant kitus apdailos darbus. Jei siena nėra nauja, o tik norima ją renovuoti, visų pirma, reikia įsitikinti, ar patalpoje nėra pelėsio, tuomet darbai gali būti tinkamai pradėti. Sieną reikia nuplauti, pašalinti senus dažus, ir nušlifuoti. Šlifavimas naudojamas tiek naujiems tiek ankščiau dažytiems paviršiams, taip siekiant nuo jų pašalinti nešvarumus, sulyginti paviršių ar suapvalinti kampus. Šis etapas yra labai svarbus, todėl jį reikia atlikti labai kruopščiai. Tai gali padaryti mūsų meistrai, kurie turi patirties su įvairiais skirtingais paviršiais.

Sienų tinkavimas ir glaistymas

Mes įsiklausome į kliento poreikius ir sudarome nuoseklią darbų seką. Esant dideliems sienos nelygumams, jas tinkuojame, paskui glaistome. Sienos tinkavimo darbus atliekame kruopščiai, visi nelygumai pašalinami. Jei sienos buvo dažytos anksčiau, nuimame senus dažus, tarpus ir plyšius užglaistome glaistu.

sienų dažymas kauneNuvalome net mažiausias dulkeles prieš dažymą, kurios gali trukdyti dažų sukibimui. Kruopščiai nudažome sunkiai prieinamas vietas, nepaliekame „primozojimo” ar dažų nubėgimo žymių. Nes tik kruopščiai atlikti apdailos darbai suteikia namams jaukumo ir tvarkingumo. Jei sienos bus netvarkingos, bendras vaizdas namuose taip pat bus netvarkingas, nors kambarys ir sutvarkytas.

Išsaugome grindjuostes, durų apvadus, baldus ir visas kitas interjero dalis nepritaškydami ant jų dažų. Mes ne tik suprantame, kaip svarbu yra tvarkingai atliktas darbas, tačiau taip ir dirbame.

Tobulos sienos – tai mūsų kasdienybė, sugebame greitai ir kokybiškai pasiekti šį rezultatą. Susisiekite su mumis, aptarsime kiekvieną detalę, smulkmeną, patarsime, kokias priemones ir medžiagas geriausiai naudoti, parinksime optimaliausią sprendimą Jūsų sienoms ir interjerui. Pasiūlysime jums geriausią kainą rinkoje.

Profesionalumo ir patirties dėka mes pasiekiame pagrindinio tikslo, kad mūsų klientai būtų laimingi, pamatę savo atnaujintą, puikų ir estetišką interjerą bei sienas. Tai yra mūsų pagrindinis tikslas ir užduotis.

Sienų tinkavimo etape užtaisomos nubyrėjusio, suskaldyto ar kitaip pažeisto tinko vietos. Skiedinį tinko remontui reikia paruošti kiek galima panašesnės sudėties, koks buvo senasis paviršius. Tad dar prieš atlikdami sienų tinkavimo darbus įvertiname, ką ir kaip reikės atlikti, kad darbas būtų atliktas tobulai ir tik tuomet imamės darbų.

Glaistymo darbai pradedami tik po tinkavimo. Glaistas parenkamas tik šį darbą išmanančių specialistų, kadangi reikia įvertinti patalpų sąlygas bei pagrindo ypatybes. Glaistoma keliais etapais, nes tik taip darbas bus atliktas kokybiškai ir be priekaištų.

Teirautis kainos

Sienų dažymo kaina

Sienų dažymo, lyginimo bei glaistymo kainos priklauso nuo:

 • sienų ploto, kurį norite atnaujinti;
 • sienų būklės;
 • kampų kiekio;
 • apdailos medžiagų, kurias naudosime darbams.

Sienų glaistymo kaina yra nuo €4 už kv. m.

Sienų dažymo kaina yra nuo €3 už kv. m.

Į sienų dažymo, tinkavimo, glaistymo paslaugas įeina:

 • atvykimas  bei sąmatos apskaičiavimas;
 • garantijos suteikimas, kuris leis Jums atsipalaiduoti ir džiaugtis puikiais pokyčiais būste.

Pramoninio dažymo paslaugos

Pramoninis dažymas – ilgalaikis ir kokybiškas dažymas, atliekamas specialia automatizuota dažymo įranga. Šiam procesui naudojame ilgaamžiškus pramoninius dažus.

Dažymui naudojame populiarius Europoje aukštos kokybės pramoninius dažus.

Kodėl verta rinktis pramoninį dažymą?

 • Kitaip nei dažant rankomis, gaunama aukšta dažymo kokybė: nėra spalvos pokyčių, dryžių ar nutekėjimų.
 • Dažytos dailylentės yra apsaugotos nuo aplinkos veiksnių. Taip darbas išlieka ilgaamžiškesnis.
 • Padidinamas lentelės patvarumas dėl tolygaus dažų padengimo .
 • Sutaupoma pinigų, kadangi dažant pramoniniu būdu tomis pačiomis priemonėmis darbas bus atliktas pigiau.

Pramoninis dažymas pasižymi kokybe, kadangi visas paviršius padengiamas vienodai tolygiu sluoksniu, kitaip nei rankomis atliktas darbas. Dažant rankomis sunku iš akies pastebėti, ar dengiamas sluoksnis nėra per plonas ar per storas, nuo ko nukenčia estetinis vaizdas. Todėl mūsų profesionalai atliks šį darbą nepriekaištingai, tinkamai išsiaiškinę, kokio storio dažų kiekiu turi būti padengtas paviršius. Jei paprasto dažymo metu kartu dirba keli specialistai, dažnai pasitaiko ir neatitinkamumo, matomas skirtingas „raštas“, o tai tikrai nesuteikia estetinio grožio.

Pramoninis dažymas atliekamas tik šildomose vidaus patalpose, siekiant išvengti tiesioginio kontakto su netinkamu atmosferos poveikiu. Taigi šis darbas bus dar kokybiškesnis, kadangi oro salygos nepakenks atliktam darbui.

Klientui siūlome platų spalvų pasirinkimą.

Pramoninio dažymo paslaugos