Sienų dažymas

sienų dažymas

Sienų dažymas – tai kruopštumo ir įgudimo reikalaujantis darbas. Norint, kad nudažyta siena atrodytų estetiškai ir gražiai, pirmiausia ją reikia tinkamai paruošti. Mes puikiai atliksime visus paruošiamuosius ir sienų dažymo darbus.

Teirautis kainos

Sienų paruošymas

Siena atrodys patraukliai ir profesionaliai nudažyta tik tada kai ji bus tinkamai paruošta. Įgudusios mūsų  rankos puikiai atliks ir visus paruošiamuosius darbus kaip gruntavimo, sienų lyginimo ar glaistymo. Pro mūsų akis neprasprūs nė mažiausias sienos įtrūkimas, nelygumas, atšokęs tinkas ar dulkės.

Sienų dažymo ir paruošimo darbai susideda iš kelių etapų. Kiekvienas etapas reikalauja žinių bei praktikos.

Mes žinome kaip padaryti geriausiai visus darbus už optimaliausias kainas, kad rezultatai džiugintų mūsų klientus. Ilgų praktikos metų dėka sukaupėme daug patirties ir kiekvienam klientui galime pasiūlyti geriausią sprendimą. Mes taip pat nuolat tobulėjame, domimės naujovėmis bei jas įsisaviname.

Mes naudojame šiuolaikiškas, patikimas priemones bei medžiagas, kurios leidžia pasiekti geriausio rezultato, o atliktiems sienos atnaujinimo darbams suteikia ilgaamžiškumo.

Sienų tinkavimas ir glaistymas

Mes įsiklausome į kliento poreikius ir sudarome nuoseklią darbų seką. Esant dideliems sienos nelygumams, jas tinkuojame, paskui glaistome. Sienos tinkavimo darbus atliekame kruopščiai, visi nelygumai pašalinami. Jei sienos buvo dažytos anksčiau, nuimame senus dažus, tarpus ir plyšius užglaistome glaistu.

sienų dažymas kauneNuvalome net mažiausias dulkeles prieš dažymą, kurios gali trukdyti dažų sukibimui. Kruopščiai nudažome sunkiai prieinamas vietas, nepaliekame primozojimo ar dažų nubėgimo žymių.

Išsaugome grindjuostes, durų apvadus, baldus ir visas kitas interjero dalis nepritaškydami ant jų dažų. Mes suprantame, kaip svarbu yra tvarkingai atliktas darbas.

Tobulos sienos – tai mūsų kasdienybė, sugebame greitai ir kokybiškai pasiekti šį rezultatą. Susisiekite su mumis, aptarsime kiekvieną detalę, smulkmeną, patarsime, kokias priemones ir medžiagas geriausiai naudoti, parinksime optimaliausią sprendimą Jūsų sienoms ir interjerui.

Profesionalumo ir patirtis dėka mes pasiekiame pagrindinio tikslo, kad mūsų klientai būtų laimingi, pamatę savo atnaujintą, puikų ir estetišką interjerą bei sienas. Tai yra mūsų tikslas ir užduotis.

Teirautis kainos

Sienų dažymo kaina

Sienų dažymo, lyginimo bei glaistymo kainos priklauso nuo:

  • sienų ploto, kurį norite atnaujinti;
  • sienų būklės;
  • kampų kiekio;
  • apdailos medžiagų, kurias naudosime darbams.

Sienų glaistymo kaina yra nuo 4 eurų už kv. m.

Sienų dažymo kaina yra nuo 3 eurų už kv. m.

Į sienų dažymo, tinkavimo, glaistymo paslaugas įeina:

  • atvykimas  bei sąmatos apskaičiavimas;
  • garantijos suteikimas, kuris leis Jums atsipalaiduoti ir džiaugtis puikiais pokyčiais būste.