Plytelių Klijavimas Kaune

Plytelių klijavimas

plyteliŲ klijavimas kaune

Kokybiškai suteiksime plytelių klijavimo paslaugas. Plytelių klijavimas tai atsakingas darbas, kuriam reikia žinių ir įgūdžių. Reikia pasirinkti atitinkamą plytelių klasę. Į klases jos skirstomos pagal pagaminimo būdą. Taip pat yra daug plytelių rūšių: klinkerio, mozaikinės, marmuro, keramikinės.

Mes turime reikiamos patirties, todėl galime patarti ar parinkti labiausiai tinkančias plyteles, atsižvelgdami į klijuojamo ploto specifiką. Taip pat parenkame reikiamo patvarumo plyteles. Dėl netinkamai parinktų klijų ar nepaskaičiuoto jų naudojimo kiekio plytelės gali atšokti, nelygiai prisiklijuoti.

Mūsų išklotos plytelės visada atrodo nepriekaištingai ir neatšoksta. Žinodami visus šio darbo niuansus suteiksime patalpai ne tik gerą išvaizdą, bet ir praktiškumą. Tiksliai apskaičiuojame klijuojamą plotą, kad sienos ar grindų kraštai atrodytų lygiai.

Mes išklijuojame patalpas pagal visus techninius reikalavimus. Klijuojame klinkerio plyteles. Šios rūšies plytelės puikiai tinka namo fasado apdailai. Jos išsiskiria savo tvirtumu ir taip pat naudojamos patalpose, kuriose yra temperatūros svyravimai. Mes šį darbą puikiai išmanome ir kruopščiai paruošiame pagrindą. Todėl plytelės laikosi ilgai ir atrodo lygiai.

Mes profesionaliai įrengiame hidroizoliaciją. Hidroizoliacinė medžiaga reikalinga tam, kad po plytelėmis nesikauptų vanduo. Nors kai kurių plytelių rūšys yra atsparios vandeniui, tačiau hidroizoliacija yra reikalinga, kad plytelės neatšoktų drėgnose patalpose. Po jos įrengimo, išlyginame paviršių ir jį išgruntuojame, paskui klijuojame plyteles. Kiekvieną žingsnį atliekame atsakingai, todėl galime džiaugtis sėkmingais savo darbo rezultatais.

Plytelės yra labai įvairios, skiriasi savo išvaizda, todėl gerai tinka apdailai. Mes bendradarbiaujame su profesionaliais interjero dizaineriais. Todėl parinksime plytelių spalvą ir išvaizdą, kad būsto erdvė atrodytų estetiškai ir gražiai. Pritaikysime plyteles prie jau esamo sukurto dizaino ar patarsime, kokią plytelių išvaizdą pasirinkti, kad patalpa atgytų, atrodytų išskirtinai šiuolaikiška.  Sukursime norimą stilių.

Kartais nusipirkus plyteles, jų būna žymiai per daug arba per mažai. Mes turime sukaupę reikalingą patirtį. Todėl tiksliai apskaičiuojame, kokio kiekio medžiagos reikės tam tikram plotui. Taip sutaupome savo klientų pinigus, apsaugome nuo nereikalingų išlaidų.

Mes atliekame ir nestandartinius sprendimus. Įgyvendiname net ir sudėtingiausius klientų pageidavimus. Suteikiame garantiją savo darbams ir tuo įrodome savo profesionalumą. Patikėję savo namus į mūsų rankas, džiaugsitės puikiu darbu.

Nedvejodami skambinkite, jeigu norite plytelėmis iškloti savo būsto sienas, grindis ar kitus paviršius. Mes patarsime visais klausimais, kokybiškai atliksime darbus nuo paskaičiavimų iki išklijavimo. Viską padarysime laiku. Mūsų klientai jau džiaugiasi atnaujintais ir estetiškais savo būstais.